Polo Kapıda Ödeme Erkek Kol Saati Kişiye Özel Hediye Paketli PL-0678E7

749.90 TL739.90 TL
Polo Air
Bu ürünü şuan kişi inceliyor.

Kategori: Erkek Parfümlü Setler

Stok Kodu: PL-0678E7
Adet
POLO AİR SET, erkekler için özel olarak tasarlanmış bir hediye setidir. Set içerisinde bir adet POLO AİR kol saati, 50 ml POLO AİR parfüm, POLO AİR kemer, POLO AİR cüzdan ve POLO AİR kredi kartlığı yer almaktadır. Tüm ürünler, özel kutusunda ve POLO AİR logolu hediyelik pakette gönderilmektedir. Ayrıca, garanti belgesi de setin içerisinde bulunmaktadır.POLO AİR SET, kaliteli suni deriden üretilen cüzdan ve kartlıkla birlikte gönderilir. Cüzdan, 11cm x 9cm x 1,5cm ölçülerinde olup, 2 adet kağıt para bölmesi, 2 adet gizli bölme, 1 adet kartlık bölme üst cep ve 8 adet kredi kartlık bölmesiyle birlikte gelir. Kartlık ise 9,5cm x 7cm ölçülerinde olup, 1 adet şeffaf kartlık bölmesi ve 2 adet kartlık bölmesi içermektedir.POLO AİR SET'in kol saati, 2 yıl boyunca mekanizma garantili olup suya karşı garantisizdir. Ayrıca, her bileğe uygun olarak ayarlanabilen özelliktedir. POLO AİR kemer ise, 110cm ile 135cm arası ölçüsü ile her bedene uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca toka kısmında bulunan vida açılarak bedene göre kısaltma yapılabilir.Marka7 olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve setleri aynı gün hızlı kargo yaparak müşterilerimize en kısa sürede ulaştırıyoruz. Tüm ürünlerimiz kutuludur ve hediye paketi içinde gönderilmektedir. Hediye notu eklemek isterseniz, kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur. Daha fazla bilgi için linke tıklayabilirsiniz: (Buraya belirtilen bağlantı eklenir.)
POLO AİR SET KOMBİN GÖRSELDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ TAMAMI GÖNDERİLMEKTE OLUPHEDİYELİK ÖZEL KUTUSUNDAPOLO AİR LOGOLU VE HEDİYE PAKETİNDE GÖNDERİLMEKTEDİRSET İÇERİĞİ1-ADET POLO AİR KOL SAATİ1-Adet 50 ML Parfüm ( POLO AİR )1-Adet Kemer ( POLO AİR )1-Adet Cüzdan ( POLO AİR )1-Adet Kredi Kartlık ( POLO AİR )1-Adet Görseldeki Şık Kutusunda 1-AdetGaranti BelgesiSAATİN ÖZELLİĞİ2 yıl boyunca saat mekanizması garantilidir.Suya karşı garantisi yoktur.Kol saati her bileğe göre ayarlanabilir modeldir.Cüzdan ölçüleri11 CM X 9 CM 1,5CMCüzdan özellikleriKaliteli suni deriden üretilmiştir2 adet kağıt para bölmesi2 adet gizli bölme1 adet kartlık bölme üst cep8 adet kredi kartlık bölmeleriKartlıklı cüzdanKartlık ölçüleri9,5 CM X 7 CM X Süper slimKartlık özellikleriKaliteli suni deriden üretilmiştir1 adet şeffaf kartlık bölme2 adet kartlık bölmeKemer ölçüleri110 cm ile 135 cm arasıdırKemer özelliğiKaliteli suni deriden üretilmiştirToka kısmında bulunan vida açılarak bedeninize göre kısaltma yapabilir siniz
Deniz Yılmaz - 20 Mayıs 2023

Harika bir hizmet! Hediye paketi gerçekten güzel ve ürünler çok kaliteli.

Seda Karahan - 20 Mayıs 2023

Kutulu gönderim gerçekten çok kullanışlı, aldığım ürünleri saklamak için kullanacağım.

Caner Yılmaz - 22 Mayıs 2023

Kız arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım ve gerçekten çok beğendi. Kutulu şekilde geldiği için gösterişli bir sürpriz oldu. Hem tasarım hem de kalite açısından çok iyi.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Kargo
Kolay İade
Taksit İmkanı
Sepet
Anasayfa Sepetim() Üye Girişi İletişim