Polo Air

Polo Air Kadın Kol Saati Kişiye Özel Hediye Paketli Kapıda Ödeme st-2034s4

Bu ürünü şuan kişi inceliyor.
419.9 TL 49 TL

Stok Kodu: st-2034s4

Diğer Renkler
Kadın Kol Saati kategorisindeki Polo Air marka saatimiz, şık tasarımı ve güvenilir mekanizmasıyla tarz sahibi kadınların vazgeçilmez aksesuarı olacak. Saat mekanizmasında 2 yıl boyunca garantimiz bulunmaktadır. Suya karşı garantimiz yoktur ancak çizilmeye dayanıklı mineral kristal camı sayesinde uzun süre dayanıklıdır. Ayrıca ayarlanabilir kordonu her bileğe uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürünümüz orijinal kutusunda ve hediye paketiyle birlikte gönderilecektir. Paket içerisinde Polo Air marka parfüm de bulunmaktadır. Hediyelik ürün arayanlar için kapıda ödeme ve hediye paketi seçeneği sunan mağazalar arasında Polo Air da yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız, bütün ürünlerini hediye paketi içerisinde özenle hazırlamaktadır. Ayrıca aynı gün hızlı kargo hizmetiyle ürünlerin müşterilere en kısa sürede ulaşmasını sağlıyoruz. Siz de sevdiklerinize özel hediyeler alırken bu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
  • 2 yıl boyunca saat mekanizması garantilidir.
  • Suya karşı garantisi yoktur.
  • Ürün, kendi orijinal kutusunda ve hediye özenle paketinde gönderilecektir.
  • Kol saati, her bileğe göre ayarlanabilir modeldir. Kordon boyutu standart ölçülerde gönderilmektedir.
HEDİYE PAKETİNDE ÖZENLE PAKETLENEREK GÖNDERİLECEKTİRSET İÇERİĞİÖZEL GÖRSELDEKİ KUTUSUNDA VE HEDİYE PAKETİNDEKADIN KOL SAATİ ( Polo Air )PARFÜM 30ML(Polo Air)ÜRÜN ÖZELLİĞİAnalog Saat Göstergeli2 yıl iç mekanizma garantiliAyarlanabilir kordonJapon Quartz Pilli mekanizmaÇizilmeye dayanıklı mineral kristal camSuya dayanıklı değildir
Fatma Can - 25 Ocak 2023

Sipariş ettiğim hediyelik ürünler çok hızlı bir şekilde elime ulaştı ve hepsi sağlam bir şekilde paketlenmişti. Ürünlerin kalitesi de gerçekten harika, kesinlikle tekrar alacağım.

Sepet