Kişiye Özel Hediye Paketli Kapıda Ödeme Kadın Bileklik BLK-M7028b

229.90 TL 219.90 TL
Polo Air
Bu ürünü şuan kişi inceliyor.

Kategori: Kadın Bileklik

Stok Kodu: BLK-M7028b
Adet
Polo Air firması olarak, kadın bileklik kategorisinde satışa sunduğumuz ürünümüz, kadınların hem günlük hayatta hem de özel günlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri bir tasarıma sahiptir. Her bileğe uygun olarak ayarlanabilir özellikte olan ürün, asansör mekanizması sayesinde kolaylıkla takılıp çıkarılabilir. Ürünümüz, özel kutusunda gönderildiği için korunaklı bir şekilde müşterinin eline ulaşır. Üstelik hediye paketi seçeneği sunmanın yanı sıra, müşteri talebine göre ürünü özel kutusunda hediye paketi yaparak da gönderiyoruz. Peki, hediye paketi seçeneği sunan sitelerde hediye paketleri nasıl hazırlanır? Marka7 olarak bizler, müşterilerimizin en özel günlerinde de yanında olmak istiyoruz. Bu sebeple, hediye paketi seçeneği sunan sitelerde, öncelikle ürün kutusu alınarak düzgün bir şekilde sarılır. Daha sonra, üzeri için seçilen hediye kağıdı veya kumaşa sarılır ve bağlanır. Son olarak da müşteri isteğine göre şık bir kurdele ve kart eklenir. Müşteri memnuniyetine önem veren Polo Air, bütün ürünlerini özenle hazırlamakta ve aynı gün hızlı kargo yaparak müşterilerine daha çabuk ulaşmasını sağlamaktadır. Kadın bileklik ürünümüz de bu özenli hazırlık sürecinden geçerek müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.Kadın bilekliktir,Her bileğe uygun olarak ayarlanabilir asansör özelliklidir.Ürün kendine özel kutusunda gönderilecektir.Hediye paketinde gönderilmektedir.
Meltem Yaman - 12 Şubat 2023

Saatler hem estetik hem de kaliteli, kesinlikle tavsiye ederim. Kapıda ödeme seçeneği de alışveriş sürecindeki güvenlik kaygılarını azalttı ve alışverişimi daha rahat ve keyifli hale getirdi.

Rüstem Karabulut - 18 Mayıs 2023

Hediye paketinde ve kutulu olarak gönderdiğiniz ürünler, hem benim hem de hediye alanın beğenisini kazandı. Elinize sağlık!

Sepet
Anasayfa Sepetim() Üye Girişi İletişim